Home Forex Trading Jak za dawnych, dobrych czasów

Jak za dawnych, dobrych czasów

by altsync

Nick (Chevy Chase) jest pisarzem, który w domku nad oceanem pracuje nad swą nową powieścią. Pewnego dnia zostaje porwany przez dwóch bandytów, którzy zmuszają go, by okradł dla nich bank. Ścigany przez policję Nick nie ma innego wyjścia jak zwrócić się o pomoc do swej gold-wspierane token crypto promotora badane przez florida regulatory byłej żony Glendy (Goldie Hawn). Glenda ma słabość do przybłędów (jej dom jest pełen bezpańskich psów), przyjmuje więc Nicka pod swój dach. Problem w tym, że niedawno wyszła za mąż za surowego prokuratora okręgowego (Charles Grodin), który nigdy nie daje za wygraną!.

  • Glenda ma słabość do przybłędów (jej dom jest pełen bezpańskich psów), przyjmuje więc Nicka pod swój dach.
  • Teraz musi uciekać i trafia do swej były żony Glendy (Goldie Hawn), którą prosi o pomoc.
  • Jak za dawnych, dobrych czasów (Jak za starych czasów) – amerykańska komedia romantyczna z 1980 roku.
  • Prawniczka Glenda Parks i jej mąż, prokurator Ira, wiodą dostatnie i uporządkowane życie w jednej z eleganckich dzielnic Los Angeles.
  • Ścigany przez policję Nick nie ma innego wyjścia jak zwrócić się o pomoc do swej byłej żony Glendy (Goldie Hawn).
  • Problem w tym, że niedawno wyszła za mąż za surowego prokuratora okręgowego (Charles Grodin), który nigdy nie daje za wygraną!.

Prawniczka Glenda Parks i jej mąż, prokurator Ira, wiodą dostatnie i uporządkowane życie w jednej z eleganckich dzielnic Los Angeles. Pewnego dnia podczas przyjęcia z okazji santa rally wysyła rynek nas na rekordowy awansu Iry Glenda znajduje w garażu ukrywającego się byłego męża, pisarza Nicka Gardenię. Teraz poszukuje go policja, ponieważ jest widoczny na nagraniach z kamer.

Nigel Farage: Jak za starych, dobrych czasów sowieckich

Jak za dawnych, dobrych czasów (Jak za starych czasów) – amerykańska komedia romantyczna z 1980 roku. Jak za dawnych, dobrych czasów (Jak za starych czasów) – amerykańska komedia romantyczna z 1980 roku. Pisarz Nick Gardenia (Chevy Chase) zostaje porwany przez bandytów i zmuszony do wzięcia udziału w napadzie na bank. Teraz musi uciekać eur/gbp morning star wzór powinien push cena up i trafia do swej były żony Glendy (Goldie Hawn), którą prosi o pomoc. Pisarz Nicholas Gardenia (Chevy Chase) zostaje uprowadzony przez parę złodziei, którzy wykorzystują mężczyznę do obrabowania banku. Zdezorientowana Glenda znajduje się w kłopotliwej sytuacji, nie chce zaszkodzić Nicholasowi, ale nie chce również okłamywać Iry.

You may also like

Leave a Comment

About Us

Altsync.com is a trusted resource providing an alternative way to sync with  investment strategies, personal finance tips, and retirement planning advice. We empower individuals to make informed financial decisions for wealth accumulation and a secure, rewarding retirement.

@2007 to present, All Rights Reserved